Strony związane z hasłem 'projekty domów':

  • KB Projekt - Projekt domu »

    KB Projekt – Twój projekt domu. Nasze biuro architektoniczne specjalizuje się w typowych projektach domów, budynków gospodarczych i komercyjnych. Mamy w ofercie ponad 1000 tego typu projektów, które są dostępne na stronie www.kbprojekt.pl. KB Projekt funkcjonuje na rynku biur projektowych od początku lat 90 tych, mamy doświadczony zespół projektantów, który specjalizuje się także w projektach indywidualnych. Inwestorów szukających gotowych rozwiązań namawiamy do zapoznania się z ofertą naszych gotowych projektów komercyjnych. Oferujemy klientom między innymi projekty: sklepów, budynków handlowo usługowych, przedszkoli, biurowców, domów weselnych, budynków produkcyjnych, hoteli, moteli, pensjonatów, zajazdów etc. Zapraszamy!

  • Wnętrza projekty »

    Z pewnością myślałeś kiedyś jak prezentowałoby się wnętrze bez projektu. Odpowiedź jest oczywista i brzmi tak: niedopracowaną przestrzenią pełną nieporządku, w której większość osób nie zostałaby nawet przez minutę. W prosty sposób można to zmienić. Wystarczy jedynie, że zajrzysz na naszą witrynę, a my pokierujemy tobą dalej.
    Bardzo łatwo zmienić ten stan rzeczy. Tylko wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową, a my pokażemy ci właściwą drogę.