Meble Podkategoria: Meble

  • Sofy dwuosobowe »

    Aranżując wnętrza naszego salonu, nie można zapomnieć o miejscu do siedzenia i leżenia. Taką funkcję niewątpliwie spełniają narożniki rozkładane. Co ciekawe, nie trzeba kupować ich koniecznie w tradycyjnym sklepie - w końcu narożniki, np. narożnik rozkładany - w zależności od naszych wymagań, można zakupić w sklepie internetowym. Nie powinniśmy przejmować się długą wysyłką czy kłopotów ze zwrotami, ponieważ producent sof, jak najbardziej przyjemnie od nas towar.

  • Zegary stojące »

    Strona przedstawia ofertę firmy Zegary Stylowe Lis Teresa - producenta wykonanych z litego drewna zegarów z oryginalnymi mechanizmami niemieckich firm Kieninger i Hermle. Do malowania zegarów używamy jedynie ekologicznych lakierów. Wzornictwo jest jednostkowe, dostosowane zarówno kształtem jak i kolorem do upodobań klienta indywidualnego. Zegar stojący to niezwykły mebel w każdym eleganckim wnętrzu. Oferujemy najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach.

  • Producent krzesł, stołów, łóżek z litego drewna »

    Nasz zakład produkcyjny działa na rynku od 1992 roku. W naszej ofercie znajdują się krzesła drewniane, stoły fornirowane,łózka drewniane. Wierzymy, że wysokiej jakości meble nie powinny kosztować dużo. Projektując i tworzac nasze meble we własnym zakładzie produkcyjnym,dostarczając je bezpośrednio. Klienci mają do wyboru wiele obić tapicerskich najwyższej jakości. Oferujemy transport na terenie całego kraju własnym transportem co zapewnia bezpieczną dostawę do samego klienta.

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Meble

Meble - nowa strona: