Mezoterapia Gliwice - główne zalety

Uroda

05-06-2020

Wiele kobiet decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej, których głównym celem jest nadanie cerze blasku i odpowiedniego poziomu nawilżenia. Dzięki temu naskórek szybko się regeneruje i otrzymuje wiele niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu poprawia się ogólny stan skóry. W celu osiągnięcia wspomnianych efektów warto zdecydować się na zabieg mezoterapii igłowej, którą wykonuje się nie tylko na skórze twarzy, ale również na pozostałych partiach ciała. W wyniku zabiegu skóra staje się jędrna i elastyczna, natomiast zmarszczki ulegają spłyceniu.

Mezoterapia Gliwice - główne zalety

Co zapewnia mezoterapia?

Każda z nas chce wyglądać młodo jak najdłużej, czasami skutki długotrwałego stresu są najbardziej widoczne na skórze twarzy. Przykre efekty takich sytuacji można na szczęście zażegnać za pomocą zabiegu o nazwie mezoterapia, który wykonuje między innymi gabinet Dermapoint. Największą zaletą, oczywiście poza dużą skutecznością jest oczywiście brak bólu i ewentualnych siniaków po skończonym zabiegu. Osoby zainteresowane powinny wiedzieć, iż mezoterapia Gliwice to w pełni bezpieczny zabieg gwarantujący zauważalne odmłodzenie skóry na różnych częściach ciała. Generalnie wyróżnia się dwa rodzaje mezoterapii – igłową i bezigłową, obie charakteryzują się wysoką skutecznością, co z pewnością mogą potwierdzić osoby korzystające z nich. Pierwszy rodzaj – igłowy – raczej nie spotka się aprobatą osób unikających zastrzyków, jest to tradycyjna metoda, ale dość bolesna. Alternatywą jest mezoterapia Gliwice wykonywana bez zastosowania igły, lecz przy pomocy specjalistycznego urządzenia o nazwie Vital Injector 2. Działa na zasadzie systemu próżniowego, dzięki czemu skóra odciągana jest skutecznie od naczyń krwionośnych oraz nerwów. Zbędna jest wówczas dodatkowa rekonwalescencja Pań decydujących się na skorzystanie z zabiegu.

Zalety bezigłowej mezoterapii

W klinice medycyny estetycznej Dermapoint zabieg mezoterapii bezigłowej cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem Pań w każdym wieku. Wyspecjalizowana kadra doskonale zdaje sobie sprawę, że kluczem do prawidłowo przeprowadzonej mezoterapii jest odpowiednie wprowadzanie substancji odżywczej pod skórę. Głębokość, na jaką preparat ma znaleźć się pod skórą nie może być przypadkowa, wskazane są konkretne wartości. Nakłucia wykonywane przy zastosowaniu profesjonalnego sprzętu powstają w równych, określonych każdorazowo odstępach. Urządzenie charakteryzuje się ogromną precyzją, co w przypadku mezoterapii igłowej, wykonywanej ręcznie, jest niemal niemożliwe. Dlatego chcąc odmłodzić skórę twarzy i innych części ciała w mało inwazyjny sposób, warto rozważyć mezoterapię Gliwice. Najlepsze rezultaty można osiągnąć po poddaniu się maksymalnie czterem zabiegom, lecz w odstępstwach o długości co najmniej 2-tygodni. Często, jako wsparcie w uzyskaniu najlepszych efektów rekomenduje się także zabiegi laserowe. Mimo, iż zabieg mezoterapii bezigłowej jest bezpieczny, zaleca się rezygnację z niego w niektórych przypadkach. Zalicza się do nich okres ciąży, karmienia piersią, niewyleczone stany zapalne skóry na różnych obszarach, problemy z krzepliwością krwi oraz nadwrażliwość na stosowane składniki przy zabiegu.

Podobne artykuły