Strony związane z hasłem 'przepompownie':

  • Przepompownie »

    Jesteś właścicielem stacji paliwowej, myjni, budynku jednorodzinnego, przedsiębiorstwa przemysłowego? Odpowiednio trafiłeś nasza fabryka Traidens – Pol oferuje separatory, przepompownie, oraz zbiorniki GRP. Wyroby naszej spółki są najwyższej jakości, dlatego też cieszą się ogromną renomą wśród naszych klientów. Podoba Ci się nasza propozycja? Wejdź na naszą stronę internetową traidenis-pol.com, a dowiesz się więcej o nas i o usługach jakie świadczymy. Przychodząc na naszą stronę traidenis – pol.com przeczytasz o dostarczanych przez nas separatorach, przepompowniach i zbiornikach GRP. Nasza firma to gwarancja bardzo dobrej jakości. Zatrudniamy ekspertów, jacy w sposób fachowy i profesjonalny wypełniają własną pracę służąc w wielu przypadkach swoją radą i wieloletnim doświadczeniem. Po zapoznaniu się z naszą ofertą na stronie traidenis – pol.com skontaktuj się z nami osobiście, a my w szybki sposób odpowiemy na Twoje zgłoszenie. Nasza specjalność to Twoje zadowolenie!

  • Oczyszczalnia ścieków »

    Ażeby dane przedsiębiorstwo zdecydowało się na założenie separatorów, przepompowni, bądź też zbiorników, musi zapoznać się z opisem tych urządzeń. Produkujemy oddzielacze czyli maszyny stosowane do izolowania substancji ropopochodnych od wypływającej wody. Substancje ropopochodne te nie mogą być i kłębić się w sieci kanalizacyjnej, dlatego też właśnie instaluje się separatory, aby byciu oraz zaleganiu one przeciwdziałałyby. Oddzielacze przede wszystkim wykorzystywane są w przedsiębiorstwach, gdzie jest powiększona porcja wytwarzania tych substancji ropopochodnych, a więc na stacjach paliwowych, myjniach samochodowych, parkingach, garażach, przedsiębiorstwach przemysłowych. Kolejny produkt to przepompownie - są to maszyny służące transportowi drenów, tak aby były one na adekwatnym etapie przepływania aż do odbiornika oczyszczalni ścieków. Przepompownie są pojemnikami, jakie wykonane są z żywic poliestrowych i włókien szklanych. Dowolną przepompownię dostarczyć można, dodatkowo w całkowitą automatykę co upraszcza o wiele obsługę. Nasza produkcja obejmuje także pojemniki – nazywane zbiornikami poliestrowymi. Urządzenia wykonane z włókna szklanego. Zbiorniki są urządzeniami nieprzepuszczalnymi. Transfery oraz spusty pojemników pasują do dowolnego typu rur. Zbiorniki wolno instalować razem z separatorami i przepompowniami. Pojemniki instalowane są na każdym terenie bez względu na jego jakość i położenie. Wielkość pojemnika jest zależna od postulowań oraz zamówienia kontrahenta.

  • Przepompownie »

    Firma Traidenis-pol zajmuje się przyrządzeniem, sprzedażą i montażem zbiorników, oddzielaczy, przepompowni na obszarze całej polski. Jeżeli jesteś zaciekawiony wstąp na naszą stronę i zapoznaj się z naszą ofertą. Na naszej stronie znajdą Państwo najlepsze pod względem wykonania separatory, przepompownie oraz zbiorniki. Własna firma to pasja i zaangażowanie w wykonywanie autorskich produktów. Jesteśmy zespołem pełnym predyspozycji oraz chęci w doradzaniu naszym klientom. Nasza jednostka zatrudnia ekspertów znających się na osobistej pracy i umiejętnie tę wiedzę wykorzystuje. Rozstrzygnięcia jakie oferujemy swoim klientom są adekwatne z ich oczekiwaniami oraz żądaniami. Jest to równoważne z świadczeniem przez nas usług na najważniejszym poziomie. Jesteś zainteresowany propozycją na naszej stronie, skontaktuj się z nami, poprzez formularz kontaktowy. Natomiast nasi pracownicy błyskawicznie odpowiedzą na Twoje zgłoszenie. Jako nasz klient będziesz na pewno usatysfakcjonowany z zrealizowanych przez nas usług. Na pewno nie pożałujesz, że nas wybrałeś!