Strony związane z hasłem 'nieruchomości szczecin':

 • Biura Szczecin »

  Stan rzeczy z mieszkaniami do wynajmu w Szczecinie rzadko bywa tak lekka, jak wszyscy byśmy tego chcieli. Trudno wypatrzyć ciekawą propozycję a do tego nierzadko ogłoszenia, które analizujemy są już dawno nieaktualne, co wywołuje w poszukujących zbulwersowanie. W związku z tym biuro nieruchomości Atrium ze Szczecina sformowało użyteczną jak również skuteczną bazę ofert wynajęcia, sprzedaży i zakupu mieszkań, domów oraz innych nieruchomości w naszym mieście.

 • Nieruchomości Szczecin »

  Wchodzimy w dorosłość lub zwiększa się nam rodzina – gdy są małe dzieci rodzi się pragnienie większej przestrzeni do życia. Zapada postanowienie o kupnie mieszkania. Nie powinno się podejmować tego typu decyzji nazbyt emocjonalnie, ale poddać analizie wszystkie aspekty, które wpływają na naszą decyzję. Kto może nam w tym pomóc? Do kogo skierować się po wsparcie? Maklerzy Magnolii Nieruchomości wyśmienicie znają się na własnej robocie. Dysponując obfitą bazą danych bez wątpienia odszukają dla Państwa optymalną propozycję – Państwa dom marzeń. Nasza agencja wspomaga swoich klientów w czasie całego procesu kupna-sprzedaży, by dopełnić prawidłowo wszystkie dokumenty i zawrzeć pomyślną umowę. Długi czas obecności na rynku umożliwił naszej agencji wyrobić tak bardzo pomocne w naszej pracy kontakty: współpracujemy blisko ze znakomitymi doradcami kredytowymi, notariuszami, opiniodawcami majątkowymi. Skontaktować się można z nami telefonicznie, via mail lub też odwiedzając nas osobiście w biurze, które zlokalizowane jest w głównym punkcie Szczecina. Doświadczenie i kompetencje naszych pośredników to gwarancja obsługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do nas!
  Zespół Magnolia Nieruchomości

 • Nieruchomości Szczecin »

  Szczeciński deweloper Tomaszewicz Developement stawia w Szczecinie nowe osiedle budynków wielorodzinnych. Osiedle Glinki jest w tej chwili w trakcje znacznie posuniętej budowy i zaczęła się już sprzedaż. Zamieszkaj na stałe w pięknym mieście, którym jest Szczecin i napawaj się pięknym, nowym domem na Osiedlu Glinki. Liczba mieszkań jest rzecz jasna ograniczona zatem pośpiesz się z decyzją! Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziesz więcej informacji.