Strony związane z hasłem 'gry w przegladarce':

  • Gry internetowe »

    Farmerama pozwala Ci cieszenie się prowadzenia własnej farmy. Tylko od Ciebie zależeć będzie czy okoliczne pola staną się obfite w plony czy też się zmarnują. W Farmeramie także masz możliwość zająć się trzymaniem zwierzątek. Dobra, które zbierzesz,a także wyhodujesz możesz następnie zhandlować na rynku. Za zarobione pieniądze możesz nabyć nasiona, a także nowe urządzenia. Oczywiście to zaledwie kilka elementów gry. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej to zajrzyj na naszą stronę.

  • Gry na przeglądarkę »

    Gra w przeglądarce SkyRama daje możliwość sprawdzenia swoich sił w prowadzeniu sporego lotniska. Celem będzie zbudowanie jak najlepszej infrastruktury i zakup nowoczesnych samolotów. Osiągnięcie celu będzie nie łatwe. Jeśli popiszesz się strategicznym myśleniem to z dużym prawdopodobieństwem zostaniesz najbardziej szanowanym Dyrektorem w okolicy. Gra ta jest niezbyt trudna i bardzo przyjemna dla oka. Więcej informacji przeczytasz na mojej stronie.

  • Gry internetowe »

    eRepublik to gra internetowa,, która jest nazywana symulatorem życia. Również jak w życiu jedni ludzie zasiewają zboże inni ludzie wypiekają pieczywo, a jeszcze inni go kupują. W tej grze każdy element wirtualnej egzystencji będzie zależeć od samych graczy. Jako członek, któregoś z państw weźmiesz udział w głosowaniach, będziesz płacił podatki. Nic nie stoi na przeszkodzie byś to Ty startował w wyborach na głowe państwa. Link i recenzje gry znajdziesz na mojej stronie.