Strony związane z hasłem 'gry przeglądarkowe':

 • Gry internetowe »

  Farmerama pozwala Ci cieszenie się prowadzenia własnej farmy. Tylko od Ciebie zależeć będzie czy okoliczne pola staną się obfite w plony czy też się zmarnują. W Farmeramie także masz możliwość zająć się trzymaniem zwierzątek. Dobra, które zbierzesz,a także wyhodujesz możesz następnie zhandlować na rynku. Za zarobione pieniądze możesz nabyć nasiona, a także nowe urządzenia. Oczywiście to zaledwie kilka elementów gry. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej to zajrzyj na naszą stronę.

 • Gry na przeglądarkę »

  Gra w przeglądarce SkyRama daje możliwość sprawdzenia swoich sił w prowadzeniu sporego lotniska. Celem będzie zbudowanie jak najlepszej infrastruktury i zakup nowoczesnych samolotów. Osiągnięcie celu będzie nie łatwe. Jeśli popiszesz się strategicznym myśleniem to z dużym prawdopodobieństwem zostaniesz najbardziej szanowanym Dyrektorem w okolicy. Gra ta jest niezbyt trudna i bardzo przyjemna dla oka. Więcej informacji przeczytasz na mojej stronie.

 • Gry przez przegladarke »

  Skyrama to internetowa gra, która jest trochę podobna do popularnej komputerowej gry Airline Tycon. W tej grze również przyjdzie nam zająć się robieniem kariery na lotnisku. W odróżnieniu od Airline Tycon w Skyramie sam zdecujesz jak będzie wygladało lotnisko. Pożyczając innym graczom swoje pasy do lądowania zdobędziesz kapitał. Dzięki funduszom zakupisz najszybsze maszyny i stworzysz infrastrukturę dookoła lotniska. Na mojej stronie umieściłem cały opis Skyramy. Zapraszam do odwiedzin.

 • Gry internetowe »

  eRepublik to gra internetowa,, która jest nazywana symulatorem życia. Również jak w życiu jedni ludzie zasiewają zboże inni ludzie wypiekają pieczywo, a jeszcze inni go kupują. W tej grze każdy element wirtualnej egzystencji będzie zależeć od samych graczy. Jako członek, któregoś z państw weźmiesz udział w głosowaniach, będziesz płacił podatki. Nic nie stoi na przeszkodzie byś to Ty startował w wyborach na głowe państwa. Link i recenzje gry znajdziesz na mojej stronie.