Strony związane z hasłem 'Białystok':

 • Konferencje Białystok »

  Centrum Astoria to renomowana restauracja mieszcząca się w centrum Białegostoku z kompleksem sal konferencyjnych. Wszystkie odbywające się u nas konferencje mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz w razie konieczności indywidualny catering przygotowany przez naszych kucharzy. Nasze sale konferencyjne to urządzone z klasą pomieszczenia, przystosowane do obsługi rożnej ilości uczestników konferencji, od 100 do 200 osób. Przy czym oferujemy możliwość indywidualnej aranżacji sali na nasz trwania konferencji.

 • Książki historyczne i ekonomiczne »

  Prowadzona przez nas księgarnia jest firmą, której zakres działania obejmuje sprzedaż książek w sklepie stacjonarnym oraz za pośrednictwem sklepu internetowego. Prezentujemy ofertę zawierającą publikacje z profesji takich jak: biznes, ekonomia, psychologia biznesu, historia, militaria, literatura dla tłumaczy, prawo, filozofia, religia, tajemnice świata. Dodatkowo, propozycję dostępnych w sklepie pozycji wydawniczych uzupełniają podręczniki szkolne. Księgarnia Na Rocha opiera swoją działalność na sprzedaży książek skierowanych do czytelników koncentrujących się na doskonaleniu w dwóch sferach: osobistej i zawodowej. W naszej firmie stawiamy na profesjonalne podejście do obsługi klienta oraz efektywny system realizowania zamówień. Pragniemy zaprosić miłośników literatury do zapoznania się z ofertą publikacji, które znajdują się w sprzedaży w Księgarni Na Rocha!

 • Mieszkania do wynajęcia Warszawa »

  Rynek nieruchomości jak również wyśmienita na wprzódy sprzedawane czy wynajmowane wymagają od sprzedawców dużego zaangażowania również pełnego profesjonalizmu. Pośrednictwo na rynku budynków biurowych wymaga posiadania pozwoleń wykwalifikowanych (nr licencji 9821 mało tego 8871 wydanych za pomocą Ministra Infrastruktury) oprócz cyklicznego dokształcania się z wykorzystaniem pośredników.

  Nasza zakład usługowy spełnia każde te kryteria i może zaoferować Państwu najwyższy poziom usług, a ponadto zminimalizować każde niedogodności spokrewnione ze sprzedażą albo wynajmem domów i mieszkań.

  Mieszkanie24.com Gruntów Michał Niewiński jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w Generali T.U. S.A. (ul. Postępu 15B, 02-676 Olsztyn) oraz dodatkowo PZU S.A. (al. Jana Pawła II 24, 00-133 Białystok) w pokoju z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce budynkami mieszkalnymi ( zasięg Rzeczpospolita Polska).

  Dając propozycję do fachowego biura budynków biurowych Mieszkanie24.com nasz Partner zyskuje, gdyż wie, że mojej dylematem zajmują się eksperci.

  Biuro pośrednictwa domami i mieszkaniami Mieszkanie24.com ma możliwość zabezpieczyć Państwu obszerną obsługę w zakresie sprzedaży, zakupu, najmu oraz wynajmu mieszkań i domów.

  Kancelaria lokali Mieszkanie24.com poszukuje fachowych Agentów jak również licencjonowanych Pośredników w Obrocie Gruntami do współpracy z rejony Ursynowa, Mokotowa, Wilanowa także Piaseczna.

  Oferujemy atrakcyjne uposażenie oraz zyskowne konteksty współpracy.

  OGŁOSZENIE Przytoczony niżej Zwrócone JEST DLA Ludności POSIADAJĄCYCH Przejście ZAWODOWE W POŚREDNICTWIE W OBROCIE Domami i mieszkaniami.

  Zapraszamy do przesłania CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowy:
  " Wyrażam konsens na przetwarzanie moich danych osobowych dla zamysłów niezbędnych do rekrutacji (w zgodzie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 )."
  na adres email: niewinski.m@mieszkanie24.com

  Zapraszamy do współpracy !
  Michał Niewiński

 • Meble nowoczesne »


  Kiedyś meble Białystok nie były tak istotnym zakupem jak dziś. Każdy miał podobne meble Toruń i nie było w tym nic dziwnego. Dziś kupując meble Bydgoszcz zwracamy uwage na to, by były unikatowe. Na rynku dostępne są meble Olszty w różnych stylach. Od nowoczesnych po te, które mieli nasi przodkowie. Meble Lublin zwane antykami są często dość drogim wydatkiem. Szczególnie te używane często będące zabytkowymi. Wybierając meble Rzeszów do waszego domu wybierzmy te, które najbardziej wpadną nam do gustu nie tylko wizualnie, ale i cenowo.