Aktywny wypoczynek Podkategoria: Aktywny wypoczynek

 • Przyczepy kempingowe »

  Przyczepa kempingowa jest to pojazd kołowy, bez swojego silnika, ciągnięty przez inny pojazd, najczęściej samochód, ciągnik drogowy z przeznaczeniem do mieszkania i rekreacji. Przyczepy kempingowe wyposażone są w bardzo wielu sytuacjach w miejsce do spania, łazienkę i kuchenkę. W Polsce jedynym producentem przyczep kempingowych jest firma Niewiadów.

  Kamper (ang. camper) to autonomiczny samochód kempingowy, zapewniający podróżującym miejsca do spania i wypoczynku. Charakterystyczna zabudowa zapewnia przestrzeń i sprzęt do przechowywania żywności i przygotowania posiłków oraz wydzieloną część sanitarną z toaletą, umywalką i najczęściej prysznicem.

 • Organizacja imprez firmowych »

  Polacy są coraz majętni w następstwie tego liczą na to, że w jesień wypoczną dlatego organizowanie imprez firmowych jest dla naszych ziomków sposobem na rozkoszne ferie. Ale zanim można będzie stwierdzić, że wypoczynek będzie łącząca wypada się do tego przygotowywać na okrągło. Elementem pobudzającym dobremu nastrojowi jest godziwa pogoda. My Polacy jesteśmy spragnieni promieni słonecznych. Organizowanie imprez jeszcze nigdy nie było tak bezproblemowe. Sądzimy w lepsze jutro, dlatego nasze samopoczucia przypominają nam o tym, że jesteśmy narodowością o tajemniczej duszy. Po ciężkiej pracy musimy się zrelaksować. Lubimy zarówno kompetentne podejście do sprawy jak i szybkie działania zmierzające do pozyskania oczekiwanego rezultatu. Polecamy sposób mniemania który jest analogiczny do naszego. Warto więc zacząć przygotowywać sobie już teraz środki dzięki którym dokonamy rzeczy o których śniliśmy od długiego czasu. Zwiedzanie stanowi spełnienie marzeń zarówno dla naszych ciał jak i myśli. Pomnijmyż, że musimy być czujni. Ziemia nie zawsze jest taka jakbyśmy chcieli. Ostrożność jest cechą pożądaną i a dzięki niej dokażemy tym którzy nie ufali.

 • Biuro podróży Wrocław TRAVELTI »

  Jesteśmy nietuzinkowym biurem podróży. Naszą specjalnością stała się aktywna turystyka, którą sami uprawiamy i promujemy. Łączymy pasję z wieloletnim doświadczeniem, czego owocem jest Strefa Podróżnika TRAVELTI. Organizujemy wyprawy, spływy, wyjazdy na narty ale naszą specjalnością są góry i weekendowe wyjazdy integracyjne. Wszystkich aktywnych podróżników zapraszamy do wspólnego wędrowania. Przyjdź do naszego biura, które mieści się we Wrocławiu lub skontaktuj się z nami poprzez mail lub telefon. Zapraszamy.

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aktywny wypoczynek

Aktywny wypoczynek - nowa strona: