Automatyka Podkategoria: Automatyka

 • ICP-DAS | Automatyka Przemysłowa »

  Bardzo nowoczesny segment rynku, jakim bez wątpienia jest automatyka przemysłowa, wymaga od firm w nim działających dużego doświadczenia i wiedzy praktycznej. Nasza firma działa w tej branży już od 2006 roku i może poszczycić się wieloma referencjami od partnerów biznesowych. Sprzedawane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty i są testowane przez naszych ekspertów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymali sprzęt najwyższej klasy.

 • Producent siłowników »

  Producent siłowników pneumatycznych - wrocławska firma Pneumat System specjalizuje się w produkcji siłowników pneumatycznych znormalizowanych różnych serii. W ofercie firmy znajdą Państwo siłowniki liniowe-beztłoczyskowe, kompaktowe, okrągłe czy też siłowniki liniowe. Dla wszystkich oferowanych siłowników oferujemy szeroką ofertę akcesoriów. Poza siłownikami pneumatycznymi oferujemy także siłowniki gazowe i elektryczne, których jesteśmy dystrybutorami. Sprawdź nas !

 • Programowalne Kontrolery z Wbudowanym Modemem »

  W ostatnich latach obserwowaliśmy i wciąż obserwujemy bardzo duży rozwój jeśli chodzi o monitoring i różnego rodzaju nadzór w budynkach użyteczności publicznej. Do tego celu wykorzystywane są nowości pojawiające się na rynku automatyki, elektroniki i informatyki przemysłowej. Nasza firma ciągle aktualizuje swoją ofertę, co czyni ją bardzo konkurencyjną na rynku. Urządzenia dostępne na naszej stronie internetowej wykorzystywane są już w wielu istniejących sieciach.

 • Przekładnie planetarne »

  Od ponad 10 lat świadczymy usługi techniczne z zakresu doboru techniki napędowej i serwonapędowej. W ofercie mamy między innymi mieszadła, wariatory, listwy zębate, przekładnie cierne oraz różnego rodzaju aplikacje falownikowe. Precyzyjna technika napędowa to nasza specjalność, dlatego też zatroszczyliśmy się o to, aby na naszej stronie internetowej mogli się Państwo dokładnie zapoznać z opisami setek naszych produktów. Zamieściliśmy na niej również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, porady, przydatne publikacje oraz informacje o prowadzonych przez nas szkoleniach. Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy podpowiedzą skuteczne rozwiązania napędowe pod konkretne aplikacje klientów.

 • Komprex.com.pl - osuszacze powietrza »

  Firma KOMPREX powstała w 1998 roku.

  Wieloletni okres działalności w branży zajmującej się obsługą kompresorów pozwolił nam na zorganizowanie pracy tak, iż potrafimy sprostać wszytkim wymaganiom naszych klientów.

  Udało nam się zgromadzić grupę doświadczonych profesjonalistów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom usług, począwszy od bieżących przeglądów, skończywszy zaś na remontach głównych wszelkiego typu sprężarek.Zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnień m.in. na Targach np. Medal Międzynarodowych Targów Katowickich -HPS 2004, Wyróżnienie miesięcznika "Napęy i Sterowanie" i Targów Katowice we współpracy z Politechniką Śląską,AGH i Politechniką Wrocławską w kategorii "Zarządzanie Bezpieczeństwem"-2005r.
  - Certyfikat "NAJWYZSZA JAKOŚĆ"- 2008,2010r.
  - Certyfikat "SOLIDNA FIRMA" – 2008,2010r.
  - Certyfikat KRD.
  - Certyfikat Autoryzacji CompAir.
  - Podziekowanie BEKO Technologies.
  - Złota Odznaka Honorowa za zasługi dla woj.śląskiego – 2009r.
  - i wiele innych.

 • Automatyka Przemysłowa | Elektronika Przemysłowa »

  Firma TechBase SA mieszcząca się w Gdańsku znana jest na rynku automatyki, elektroniki i informatyki przemysłowej, jako stabilny partner handlowy, oferujący swoim klientom sprzęt czołowych światowych producentów w bardzo rozsądnych cenach. W ofercie znaleźć można liczne konwertery, duży wybór sterowników, nowoczesne komputery przemysłowe, niezawodne modemy i radiomodemy. Firma może poszczycić się wieloma referencjami, które potwierdzają jej profesjonalizm.

 • Urządzenia Modbus | Automatyka Przemysłowa »

  Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest niezawodność i stabilność pracy urządzeń sterujących, bądź monitorujących pracę maszyn przemysłowych. Oferta naszej firmy obejmuje wyłącznie urządzenia sprawdzone i spełniające najostrzejsze wymagania. Dodatkowo cały asortyment przedstawiany na naszej stronie objęty jest 12 miesięcznym okresem gwarancyjnym. Jednakże po zakończeniu gwarancji oferujemy nasz profesjonalny serwis. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona: