Blogi Podkategoria: Blogi

 • Mój Decoupage - Blog »

  Zapraszamy serdecznie miłośników techniki decoupage i nie tylko na blog poświęcony wyrobom tworzonym ręcznie za pomocą tej kolorowej i niepowtarzalnej techniki. Na blogu znajdziecie wiele ciekawych artykułów, zdjęć oraz poradników w których opisywane są krok po kroku sposoby wykonywania prac w tej technice. Dotyczą one przede wszystkim technik wykorzystywanych w Decoupage tj. na szkle, na drewnie, na ocynku, metody spękań jedno i dwu składnikowych, wielobarwne cieniowania i wiele, wiele innych.
  Serdecznie Zapraszamy

 • Adwokackie przemyślenia »

  Interesujesz się prawem? Może jesteś hobbistycznym "adwokatem"? Zapraszam na moją witrynę, gdzie przedstawiam podstawy prawa, przedstawiam wskazówki, cotygodniowo przedstawiam newsy z polskiego kodeksu. Jestem mecenasem z wieloltenim doświadczeniem, tak więc moje informacje na blogu są prawdziwe i posiadają oparcie w życiu faktycznym. Moja kancelaria adwokat szczecin oferuje pomoc dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców, zajmuje się prawem cywilnym, karnym. Jestem pełnomocnkiem w sprawach alimentacyjnych, windykacyjnych.

 • Przepisy kulinarne »

  Pewny przepis na kopytka, grzyby marynowane, placki z cukinii, a może przepis na naleśniki? To wszystko odszukasz odwiedzając blog przepisy kulinarne dietki.eu. Wszystkie przepisy na blogu są bardzo wnikliwie opisane, a więc nawet osoba nieoblatana w kuchni, przygotuje posiłek bez najmniejszego problemu. Blog przepisy kulinarne to moja encyklopedia przepisów, którymi dzielę się na mojej stronie. Wynajdziesz u mnie najsmaczniejsze przepisy na ciasta a także inne dania gorące. Wszystkich lubiących kucharzenie w kuchni zapraszam na blog domowe przepisy. Z pewnością każdy znajdzie u mnie przepis na ciasto, które posmakuje każdemu i będzie miłym dodatkiem do niedzielnego obiadu.

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Blogi

Blogi - nowa strona: