Dolnośląskie Podkategoria: Dolnośląskie

 • Szafy wnękowe we Wrocławiu »

  Wrocławska firma Impro jest obecna na polskim rynku ponad 13 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży drzwi i okien kontrahentom detalicznym, a także inwestycyjnym.

  Wieloletnia praktyka, bardzo dobra znajomość branży, obecność na międzynarodowych targach i współpraca z licznym kręgiem producentów pozwoliły nam wypracować liczącą się pozycję na rynku.

  Mamy w ofercie takie produkty, jak okna plastikowe, szafy wnękowe, systemy przesuwne, drzwi wewnętrzne, drzwi przesuwne, które stylistyką, bogatą kolorystyką oraz dodatkowo przystępną ceną, potrafią sprostać wymaganiom każdego nabywcy. Znaczny asortyment produktów umożliwia nam na realizacje zamówień standardowych oraz nietypowych na indywidualne życzenie kupującego.

 • Ogłoszenia Wałbrzych »

  Wałbrzych - jeszcze trzysta lat temu niewielkie miasteczko, sto lat temu świetnie prosperujące miasto dla wielu symbol bogactwa dziś miasto skrajności - z jednej strony ładnych zabytków, z drugiej strony biedy i odrapanych kamienic. Jednakże jest coś co potrafi w tym mieście zachwycić wielu ludzi - położenie wśród wprawdzie niewielkich ale gór, gór które w połączeniu z pięknymi zabytkami tworzą niesamowity klimat miasta Wałbrzych.
  Zarówno te odrapane kamienice jak i piękne zabytki przedstawia serwis mój Wałbrzych, który jest serwisem nie tylko miasta Wałbrzycha ale również okolicznych miast m. in. Kłodzka, Świebodzic, Świdnicy i wielu innych mniejszych miejscowości. Poza tym serwis posiada dział ogłoszeń, bazę firm, repertuar kin i wszystko to co może zainteresować internautę w mieście Wałbrzych.

 • Sala weselna Sobótka »

  Zapraszamy Państwa do restauracji Szczere Pole. Lokal jest położony na Dolnym Śląsku w miejscowości Sobótka, w pobliżu takich miast jak Świdnica, Dzierżoniów i Wrocław. Zajmujemy się organizacją wesel oraz przyjeć okolicznościowych m.in. chrzcin i urodzin. Lokalizacja restauracji znajduje się nieopodal wejścua na najważniejsze w regionie szlaki turystyczne oraz górskie trasy rowerowe w Ślężańskim Parku Krajobrazowym. Niedaleko położone są stadion sportowy, wypożyczalnia rowerów górskichoraz dodatkowo wyciąg narciarski. Blisko jest też do Muzeum Ślężańskiego, gdzie możemy poznać historię okolicy.

 • Przyczepy kempingowe »

  Przyczepa kempingowa jest to pojazd kołowy, bez swojego silnika, ciągnięty przez inny pojazd, najczęściej samochód, ciągnik drogowy z przeznaczeniem do mieszkania i rekreacji. Przyczepy kempingowe wyposażone są w bardzo wielu sytuacjach w miejsce do spania, łazienkę i kuchenkę. W Polsce jedynym producentem przyczep kempingowych jest firma Niewiadów.

  Kamper (ang. camper) to autonomiczny samochód kempingowy, zapewniający podróżującym miejsca do spania i wypoczynku. Charakterystyczna zabudowa zapewnia przestrzeń i sprzęt do przechowywania żywności i przygotowania posiłków oraz wydzieloną część sanitarną z toaletą, umywalką i najczęściej prysznicem.

 • Przekładnie planetarne »

  Od ponad 10 lat świadczymy usługi techniczne z zakresu doboru techniki napędowej i serwonapędowej. W ofercie mamy między innymi mieszadła, wariatory, listwy zębate, przekładnie cierne oraz różnego rodzaju aplikacje falownikowe. Precyzyjna technika napędowa to nasza specjalność, dlatego też zatroszczyliśmy się o to, aby na naszej stronie internetowej mogli się Państwo dokładnie zapoznać z opisami setek naszych produktów. Zamieściliśmy na niej również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, porady, przydatne publikacje oraz informacje o prowadzonych przez nas szkoleniach. Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy podpowiedzą skuteczne rozwiązania napędowe pod konkretne aplikacje klientów.

 • Odkurzacze Karcher Wrocław »

  Karcher to przedsiębiorstwo znane z produkcji systemów i sprzętu do czyszczenia takich jak odkurzacze piorące, wytwornice pary oraz myjki. Zamiatarki i urządzenia czyszczące tej marki znajdują zastosowanie w firmach zajmujących się profesjonalnym czyszczeniem oraz w wielkich firmach przemysłowo-handlowych. Jednocześnie Karcher dostarcza też systemy nawadniania i środki chemiczne dla gospodarstw domowych. Urządzenia Karchera są dużo bardziej wydajne, przy czym są tańsze od swoich tradycyjnych konkurentów. Największy dystrybutor maszyn Karchera na Dolnym Śląsku to firma Compact, która posiada kompletny asortyment urządzeń sprzątających. Oferujemy między innymi: myjki wysokociśnieniowe, agregaty myjące, froterki, odśnieżarki, pompy ogrodowe oraz inny sprzęt czyszczący na bazie ciśnienia i wody.

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dolnośląskie

Dolnośląskie - nowa strona: