Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Tutaj wstaw opis kategorii Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Karol Kątnik, Fotograf Szczecin »

  Szczecin. Oferuję Państwu usługi w zakresie fotografii wnętrz oraz architektury. Wykonuję zdjęcia pensjonatów, hoteli, apartamentów, domków oraz mieszkań. Zapewniam najwyższą jakość zdjęć oraz krótkie terminy realizacji. Zależnie od wnętrza, stosuję ujęcia szerokokątne oraz ujęcia typu rybie oko. Wykonuję również zdjęcia nocne, panoramy wirtualne, wirtualne spacery. Ponadto realizuję również plenery ślubne oraz sesje portretowe. Pełna oferta oraz portfolio na stronie www, na którą serdecznie zapraszam!

 • Nwesele - portal weselny »

  Portal nwesele.pl jest wyszukiwarką firm a także osób świadczących usługi połączone z organizacją wesel a także ślubów. Na portalu zdołasz znaleść fotografa na wesele, zespół na wesele, kamerzystę na ślub, klasę ślubną ( bar) czy dekoratora. Dzięki portalowi zdołasz przeczytać opinie o przedsiębiorstwie jak również zobczaczyć porfolio danej fachowcy czy firmy. Portal umożliwia związek z wybraną przedsiębiorstwem. Każda osoba możę stworzyć swoje konto a co za tym idzie przedstawić swoją propozycję weselną.

 • Książki historyczne i ekonomiczne »

  Prowadzona przez nas księgarnia jest firmą, której zakres działania obejmuje sprzedaż książek w sklepie stacjonarnym oraz za pośrednictwem sklepu internetowego. Prezentujemy ofertę zawierającą publikacje z profesji takich jak: biznes, ekonomia, psychologia biznesu, historia, militaria, literatura dla tłumaczy, prawo, filozofia, religia, tajemnice świata. Dodatkowo, propozycję dostępnych w sklepie pozycji wydawniczych uzupełniają podręczniki szkolne. Księgarnia Na Rocha opiera swoją działalność na sprzedaży książek skierowanych do czytelników koncentrujących się na doskonaleniu w dwóch sferach: osobistej i zawodowej. W naszej firmie stawiamy na profesjonalne podejście do obsługi klienta oraz efektywny system realizowania zamówień. Pragniemy zaprosić miłośników literatury do zapoznania się z ofertą publikacji, które znajdują się w sprzedaży w Księgarni Na Rocha!

 • Życzenia świąteczne Boże Narodzenie »

  Coraz bliżej ważne święta - Boże Narodzenie 2011. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was tylko najlepsze, gotowe wierszyki bożonarodzeniowe! Wysyłajcie je do woli swoim najbliższym - rodzinie i przyjaciołom - dołączając do kolorowej kartki świątecznej czy też w formie wiadomości SMS, a także na NK lub FaceBooka:-).
  Wkrótce po świętach bożonarodzeniowych obchodzimy Nowy Rok i Sylwester! Z tej okazji również mamy przygotowane tylko najlepsze życzenia na Sylwestra jak również życzenia,wierszyki noworoczne 2012.
  Polecamy również między innymi: życzenia urodzinowe, życzenia andrzejkowe + wiele innych tekstów! Zachęcamy również do dodawania własnych treści!
  Wspaniałych wrażeń z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia 2011 oraz Szczęściwego Nowego Roku - 2012! Zapraszamy!

 • Fotografia ślubna Wrocław »

  Zdjęcia ślubne są pamiątką na całe życie. W takim razie należy znaleźć zaufanego fotografa, jaki zrealizuje nam piękne oraz niezwykłe zdjęcia, którymi pochwalimy się znajomym i rodzinie. Jednym z takich fotografików jest Łukasz Sulka. W jego portfolio znajdziemy przepiękne fotografie ślubne, jakie z pewnością będą podobać się za 40 lat. Fotograf ów oferuje dodatkowo pakiet indywidualny, w jakim fotografie plenerowe będą robione aparatem średnio formatowym. Zapewnia to nietypową jakość i wytrzymałość. Takie fotografie wytrzymają nawet stulecie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz sprawdzenia terminarza. Warto napomknąć, iż najświeższe fotografie są umieszczane na blogu.

 • Fotografia Kobieca, Ślubna »

  Studio Poduszka. Zajmuję się fotografią w szerokim słowa tego znaczeniu, nie mniej jednak specjalizuję się w fotografii kobiecej, fotografii dziecięcej oraz fotografii ślubnej.Kobieta w każdym aspekcie życia to główny obiekt moich prac, jednak nie jest to regułą. Istnieje tylko kilka chwil w życiu kobiety, tak ważnych i niezapomnianych jak jej dzień ślubu. Studio Poduszka jest studiem fotografii kobiecej, w którym kobiety w każdym okresie życia odnajdują swoje piękno i kobiecość. Także w dniu ślubu w śród zgiełku przygotowań, ceremonii, wesela wychwytując rozpromieniony portret Pary Młodej.

 • Projektowanie wnętrz warszawa »

  Pracownia architektoniczna warszawa -- to właśnie tu realizujemy projekty we wszystkich etapach: Projekt koncepcyjny – na tym etapie prezentujemy naszą koncepcję dotyczącą określonego tematu, w oparciu o wytyczne lokalizacyjne i adnotacje klienta. Projekt architektoniczno - budowlany - projekt sporządzony w zakresie i formie koniecznej do jego zatwierdzenia w zgodzie z literą prawa. Projekt przetargowy - dokładny projekt budowlany, aby na jego podstawie mogła być sporządzona kompletna oferta na wykonanie prac budowlanych wraz z ich całkowitym kosztem i harmonogramem wykonania. Projekt wykonawczy - dokładniejszy projekt przetargowy, którego ideą jest dostarczenie wykonawcy pełnej informacji dotyczącej rozwiązań projektowych, które maja zostać wykonane. Projekt wykonawczy posiada uszczegółowione rysunki wykonane w poprzednich fazach opracowania, uzupełnione o niezbędne detale budowlane. Nadzór Autorski– kontrola przez architekta poprawności realizacji z projektem oraz udzielanie wykonawcy dyrektyw i wyjaśnień w zakresie problematyki znajdującej się w projekcie. Projektowanie wnętrz warszawa to najlepszy wybór
  Każdy z etapów jest na bieżąco monitorowany wspólnie z projektantami wszystkich branż.

 • Fotoalbumy »

  Fotoksiążki są wspaniałe na prezent weselny, czy na rocznicę ślubu. Fotoksiążka to wyszukana forma fotoalbumu, tyle, że zdjęcia są przepięknie wydrukowane na papierze, obudowane i wyglądają jak prawdziwa książka z obrazkami. Nie wiesz co sprezentować rodzicom na rocznicę przyrzeczenia? Znajdź ich wspólne zdjęcia z ich życia, z wakacji, ze ślubu... Stwórz specjalnie dla nich książkę na rocznicę. Fotoksiążka to błyskotliwy pomysł na prezent, przy tym nie tylko na prezent. Nie musimy się dręczyć, że zdjęcie się zgubi, czy zniszczy. Książkę kładziemy na półkę i wiecznie kiedy tylko raczymy, możemy do niej zaglądać, lub pochwalić się nią przed znajomymi!

 • Sesja ślubna Rzeszów »

  Adekwatny fotograf na ślubie i weselu jest ogromnie ważny, bo wszak to głównie od niego zależy, jakiej jakości będą bardzo istotne pamiątki z tych uroczystości, czyli zdjęcia. A nie da się ukryć, że zdecydowanej większości par bardzo na tym zależy, więc znalezienie adekwatnego fotografa nabiera bardzo dużego znaczenia. I jeżeli już kogoś interesuje bardzo dobry fotograf, który para się właśnie fotografią ślubną to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony tego właśnie fotografa.

 • IPhoneArt.pl »

  Względnie mało jest stron internetowych zadedykowanych praktycznemu typowi oprogramowania na telefony. Witryna sieciowa www.iphoneart.pl jest portalem oddanym szczegółowo software'owi przygotowywanym na platformę iOS, jakiego funkcją jest obróbka wszelkich zdjęć wykonanych za pomocą iPhone. Odszukasz w tym miejscu całą masę interesujących artykułów na temat obrabiania zdjęć, przykłady działania różnorakich programów, skróty kursów i porady z tej kategorii. Zdecydowanie pożądane byłoby - nie pożałujesz. www.iphoneart.pl to miejsce sporządzone specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty. Wstąp tutaj już teraz - cała masa intrygujących materiałów oczekuje jedynie, aż je znajdziesz. Nie zwlekaj.

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka