Architektura Podkategoria: Architektura

 • Szambo ekologiczne »

  Jesteś posiadaczem lokalu mieszkalnego jednorodzinnego?, potrzebujesz przydomowej oczyszczalni ścieków?. Dobrze trafiłeś!. Firma Ekopol to firma familijna oferująca przydomowe oczyszczalnie ścieków. Nasza firma przygotowuje projekty w zgodzie z potrzebami klienta odnośnie jego lokalu. Firma Ekopol poza tworzenia projektów przydomowych oczyszczalni ścieków para się również ich montażem. Jako firma służymy poradą i wieloletnim doświadczeniem własnych pracowników. Zapewniamy satysfakcje i zadowolenie nabywcy z profesjonalnie wykonanej przeze mnie pracy. Produkowane i montowane przez nas przydomowe oczyszczalnie ścieków to produkty o najwyższej jakości, ze wszystkimi wymaganymi atestami. Dlatego jako posiadacz mieszkania nie zastanawiaj się i zgłoś do nas, chęć skorzystania z naszych usług, a nie pożałujesz. Jesteś ciekaw naszej oferty? Wejdź na naszą stronę ekopol.pl i zapoznaj się z naszą ofertą jaką przygotowywalibyśmy specjalnie dla Ciebie. Będziesz zadziwiony przystępnymi cenami naszych usług i wprawnie wykonanej pracy. Ze stuprocentową pewnością nie pożałujesz indywidualnej decyzji o zamontowaniu przydomowej oczyszczalni ścieków.

 • Przepompownie »

  Jesteś właścicielem stacji paliwowej, myjni, budynku jednorodzinnego, przedsiębiorstwa przemysłowego? Odpowiednio trafiłeś nasza fabryka Traidens – Pol oferuje separatory, przepompownie, oraz zbiorniki GRP. Wyroby naszej spółki są najwyższej jakości, dlatego też cieszą się ogromną renomą wśród naszych klientów. Podoba Ci się nasza propozycja? Wejdź na naszą stronę internetową traidenis-pol.com, a dowiesz się więcej o nas i o usługach jakie świadczymy. Przychodząc na naszą stronę traidenis – pol.com przeczytasz o dostarczanych przez nas separatorach, przepompowniach i zbiornikach GRP. Nasza firma to gwarancja bardzo dobrej jakości. Zatrudniamy ekspertów, jacy w sposób fachowy i profesjonalny wypełniają własną pracę służąc w wielu przypadkach swoją radą i wieloletnim doświadczeniem. Po zapoznaniu się z naszą ofertą na stronie traidenis – pol.com skontaktuj się z nami osobiście, a my w szybki sposób odpowiemy na Twoje zgłoszenie. Nasza specjalność to Twoje zadowolenie!

 • Projektowanie wnętrz »

  Jeśli ktoś marzy o mieszkaniu w naprawdę idealnym domu, powinien zadbać o dosłownie każdy, nawet najmniejszy jego element, w tym również i ogród. Jeśli więc interesuje nas profesjonalne projektowanie ogrodów, to jak najbardziej warto jest zapoznać się z ofertą zaprezentowaną na stronie www.architektrr.pl, ponieważ zawiera ona dosłownie wszystko, co tylko może być nam potrzebne podczas planowania dla siebie takiego miejsca, w którym z miłą chęcią zamieszkamy. Oprócz samych ogrodów, firma będąca właścicielem tej oferty zajmuje się również i wnętrzami, zatem podczas współpracy z nią w pełni urządzimy takie miejsce, w którym będzie nam się po prostu przyjemnie żyło. Wszystkie te usługi charakteryzują się ponadto ogromnym profesjonalizmem, zatem dosłownie zawsze będą one dla nas całkowicie satysfakcjonujące. Już tylko na podstawie tej oferty z całą pewnością można twierdzić, że jeśli chodzi o takie usługi jak projektowanie wnętrz Warszawa, miejsce w którym owa firma prowadzi swoją działalność, jest naprawdę świetnym miejscem do tego, aby ich szukać i z nich korzystać.

 • Oczyszczalnia ścieków »

  Ażeby dane przedsiębiorstwo zdecydowało się na założenie separatorów, przepompowni, bądź też zbiorników, musi zapoznać się z opisem tych urządzeń. Produkujemy oddzielacze czyli maszyny stosowane do izolowania substancji ropopochodnych od wypływającej wody. Substancje ropopochodne te nie mogą być i kłębić się w sieci kanalizacyjnej, dlatego też właśnie instaluje się separatory, aby byciu oraz zaleganiu one przeciwdziałałyby. Oddzielacze przede wszystkim wykorzystywane są w przedsiębiorstwach, gdzie jest powiększona porcja wytwarzania tych substancji ropopochodnych, a więc na stacjach paliwowych, myjniach samochodowych, parkingach, garażach, przedsiębiorstwach przemysłowych. Kolejny produkt to przepompownie - są to maszyny służące transportowi drenów, tak aby były one na adekwatnym etapie przepływania aż do odbiornika oczyszczalni ścieków. Przepompownie są pojemnikami, jakie wykonane są z żywic poliestrowych i włókien szklanych. Dowolną przepompownię dostarczyć można, dodatkowo w całkowitą automatykę co upraszcza o wiele obsługę. Nasza produkcja obejmuje także pojemniki – nazywane zbiornikami poliestrowymi. Urządzenia wykonane z włókna szklanego. Zbiorniki są urządzeniami nieprzepuszczalnymi. Transfery oraz spusty pojemników pasują do dowolnego typu rur. Zbiorniki wolno instalować razem z separatorami i przepompowniami. Pojemniki instalowane są na każdym terenie bez względu na jego jakość i położenie. Wielkość pojemnika jest zależna od postulowań oraz zamówienia kontrahenta.

 • Ogrzewanie solarne i wiele innych e-Kolektory.com »

  Nasz sklep internetow e-Kolektory.com oferuje użadzenia do zbudowania instalacji solarnej. W sprzedaży posiadamy kolektory słoneczne płaskie oraz kolektory słoneczne próżniowe, a także min. takie produkty jak pompy do napełniania solarów, rury elastyczne ze stali nierdzewnej, czy też inne materiały instalacyjne do instalacji solarnych jak i instalacji grzewczych. W ostatnim czasie nasz asortyment zwiększył się o podgrzewacze, kotły centrale sterujące, czy też pompy ciepła do C.W.U. Oferujemy także kompletne zestawy solarne / instalacje solarne o wysokiej efektywnosci. Systemy grzewcze to nasza specjalność. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, oraz pomagają w uzyskaniu dofinansowania. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

 • Domy z bali »

  Odziedziczyłeś działkę w pobliżu Zakopanego? Masz zamiar postawić jakiś dom mieszkalny czy wypoczynkowy? A może coś innego... Dobrze trafiłeś! To właśnie nasza firma zajmuje się projektowaniem budynków. Charakteryzuje nas solidność i uczciwość. Traktujemy każdego z Was bardzo indywidualnie. Proszę odwiedzić naszą stronę internetową. Znajduje się tam portfolio, oraz ważne informacje kontaktowe. Projektujemy budowle z różnych materiałów min. Domy z bali. Są to cudowne, trwałe budowle, które (solidnie wykonane) potrafią służyć wiekami. Zachęcamy do współpracy. Potrafimy spełniać marzenia!

 • Dachy Częstochowa »

  Na rynku na 100% można odnaleźć bajecznie wszechstronną ofertę różnego typu narzędzi i innych akcesoriów budowlanych i co do tego nie posiada żadnych wątpliwości. Oferta jest tak szeroka, że można posiadać trudności ze zdecydowaniem się na jakiś określony produkt. I na pewno warto poszukać dobrych sklepów, których propozycja jest korzystna. I do takich teraz sklepów należy nasz, w którym szeroka propozycja różnorakich akcesoriów i materiałów sprawia, że właściwie każdy znajdzie coś dla siebie. Interesujące ceny i oferty sprawiają, że nasz sklep jest absolutnie dla wszystkich.

 • Ekopol »

  Firma EKOPOL powstała w 2000 roku. Łączy ona wieloletnie doświadczenie, a dodatkowo olbrzymią wiedzę swoich założycieli. Współcześnie stabilna i ugruntowana pozycja firmy wynika z rozwoju techniki produkcji oraz dodatkowo stałego poszerzania sieci sprzedaży. EKOPOL (zbiorniki na deszczówkę) jest spółką, która łączy w sobie poszanowanie dla tradycji z najnowszymi technikami. Wszelkie zastosowane przez korporację rozwiązania są najbardziej korzystne i ekonomiczne ze względów finansowych. Najważniejsza natomiast jest pozytywna opinia dotychczasowych użytkowników, którzy uznali, że nasze oczyszczalnie ścieków są najbardziej konkurencyjnymi na rynku zarówno na płaszczyźnie montażowej, projektowej jak również eksploatacyjnej i finansowej. Jednym z naszych największych sukcesów i osiągnięć jest opracowanie i udostępnienie naszym klientom kompletnej technologii montażowej. Jednak jako jedna z nielicznych firm gwarantujemy Państwu zachowanie zypełnej gwarancji i ważności atestów przy samodzielnym montażu oczyszczalni. Samodzielna instalacja przydomowej oczyszczalni ścieków jest dla wielu nabywców przeważającym argumentem inwestycyjnym.

 • Przepompownie »

  Firma Traidenis-pol zajmuje się przyrządzeniem, sprzedażą i montażem zbiorników, oddzielaczy, przepompowni na obszarze całej polski. Jeżeli jesteś zaciekawiony wstąp na naszą stronę i zapoznaj się z naszą ofertą. Na naszej stronie znajdą Państwo najlepsze pod względem wykonania separatory, przepompownie oraz zbiorniki. Własna firma to pasja i zaangażowanie w wykonywanie autorskich produktów. Jesteśmy zespołem pełnym predyspozycji oraz chęci w doradzaniu naszym klientom. Nasza jednostka zatrudnia ekspertów znających się na osobistej pracy i umiejętnie tę wiedzę wykorzystuje. Rozstrzygnięcia jakie oferujemy swoim klientom są adekwatne z ich oczekiwaniami oraz żądaniami. Jest to równoważne z świadczeniem przez nas usług na najważniejszym poziomie. Jesteś zainteresowany propozycją na naszej stronie, skontaktuj się z nami, poprzez formularz kontaktowy. Natomiast nasi pracownicy błyskawicznie odpowiedzą na Twoje zgłoszenie. Jako nasz klient będziesz na pewno usatysfakcjonowany z zrealizowanych przez nas usług. Na pewno nie pożałujesz, że nas wybrałeś!

 • KB Projekt - Projekt domu »

  KB Projekt – Twój projekt domu. Nasze biuro architektoniczne specjalizuje się w typowych projektach domów, budynków gospodarczych i komercyjnych. Mamy w ofercie ponad 1000 tego typu projektów, które są dostępne na stronie www.kbprojekt.pl. KB Projekt funkcjonuje na rynku biur projektowych od początku lat 90 tych, mamy doświadczony zespół projektantów, który specjalizuje się także w projektach indywidualnych. Inwestorów szukających gotowych rozwiązań namawiamy do zapoznania się z ofertą naszych gotowych projektów komercyjnych. Oferujemy klientom między innymi projekty: sklepów, budynków handlowo usługowych, przedszkoli, biurowców, domów weselnych, budynków produkcyjnych, hoteli, moteli, pensjonatów, zajazdów etc. Zapraszamy!

 • ZWP Architektura Krajobrazu, projektowanie ogrodów »

  Warszawska spółka,Spółka,Firma,Biuro projektowe ZWP Architektura Krajobrazu specjalizuje się w świadczeniu usług projektowania oraz wykonawstwa ogrodów oraz terenów zieleni różnych typów. Wycena projektu jest nieodpłatna. Po nawiązaniu współpracy, Klient otrzyma kilka koncepcji wstępnych - obrana koncepcja jest następnie rozwijana, przy współpracy z Inwestorem, do projektu wykonawczego. W efekcie prac projektowych, Inwestor uzyska obszerną oraz wyczerpującą dokumentację. Ponieważ Klienci biorą udział w pracach nad projektem, to w efekcie naszej pracy powstają ogrody zgodne z oczekiwaniem przyszłych Użytkowników.
  W skład projektu wchodzą następujące dokumenty (szczegóły na naszej stronie w sekcji projektowanie ogrodów):
  - inwentaryzacja i gospodarka zieleni istniejącej,
  - koncepcja ogrodu (rzut w skali 1:100, 2 przekroje w terenie w technice kolorowej, wizualizacja różnych miejsc terenu),
  - projekt wykonawczy roślinności (plan nasadzeń, schemat przygotowania gleby, schemat wykończenia powierzchni pod nasadzeniami, rysunki szczegółowe, specyfikacja techniczna, kalendarz prac pielęgnacyjnych i dokładne zalecenia pielęgnacji, wyliczenia zapotrzebowania na materiały),
  - projekt nawierzchni (szczegółowy projekt nawierzchni z wymiarowaniem oraz zastosowanymi rodzajami obrzeży, przekroje poprzez nawierzchnie, przekroje poprzez połączenie nawierzchni z trawnikiem oraz roślinnością, wyliczenie zapotrzebowania na materiały),
  - projekt wykonawczy małej architektury (plan rozmieszczenia elementów małej architektury, rysunki techniczne, wyliczenia zapotrzebowania na materiał, karty katalogowe).

 • Projektowanie wnętrz warszawa »

  Pracownia architektoniczna warszawa -- to właśnie tu realizujemy projekty we wszystkich etapach: Projekt koncepcyjny – na tym etapie prezentujemy naszą koncepcję dotyczącą określonego tematu, w oparciu o wytyczne lokalizacyjne i adnotacje klienta. Projekt architektoniczno - budowlany - projekt sporządzony w zakresie i formie koniecznej do jego zatwierdzenia w zgodzie z literą prawa. Projekt przetargowy - dokładny projekt budowlany, aby na jego podstawie mogła być sporządzona kompletna oferta na wykonanie prac budowlanych wraz z ich całkowitym kosztem i harmonogramem wykonania. Projekt wykonawczy - dokładniejszy projekt przetargowy, którego ideą jest dostarczenie wykonawcy pełnej informacji dotyczącej rozwiązań projektowych, które maja zostać wykonane. Projekt wykonawczy posiada uszczegółowione rysunki wykonane w poprzednich fazach opracowania, uzupełnione o niezbędne detale budowlane. Nadzór Autorski– kontrola przez architekta poprawności realizacji z projektem oraz udzielanie wykonawcy dyrektyw i wyjaśnień w zakresie problematyki znajdującej się w projekcie. Projektowanie wnętrz warszawa to najlepszy wybór
  Każdy z etapów jest na bieżąco monitorowany wspólnie z projektantami wszystkich branż.

 • Garaż »

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji garaży blaszanych, których zaletą jest przede wszystkim najwyższa trwałość. Do produkcji naszych produktów używamy najwyższej klasy technologii. Garaże, jakie Państwu proponujemy dopasowywane są do terenów, na których będą montowane. Ponadto produkujemy garaże o wymiarach 3x5x2 m. oraz o wymiarach niestandardowych. Wszystko po to, aby zadowolić naszych Szanownych Klientów. Do wykonanych z blachy ścian oraz drzwi (drzwi zawieszone na wysokiej klasy, mosiężnych zawiasach ) garażu, proponujemy blaszane lub drewniane dachy. Klient może zdecydować jak ma wyglądać jego garaż - może posiadać dach płaski, ale także spadzisty, co znacznie ułatwi odśnieżanie garażu zimą. Nasze produkty są wielofunkcyjne: mogą posłużyć do przetrzymywania w nim samochodu, drewna bądź węgla. Doskonale nadają się również na domek-schowek.

 • Kolektory Kraków »

  Pompa ciepła jest to maszyna która wymusza przepływ ciepłej wody między obszarem o niższej oraz wysokiej temp.. Ściąga ona za darmo energię z lądu a następnie przesyła do urządzeń grzewczych. Dzięki temu, nie tylko dbasz o oszczędzasz środowisko, ale również zagrzejesz wodę a także mieszkanie natomiast w upalne dni możesz także je studzić. Firma mieszcząca się w Krakowie, "Inowa" proponuje te pompy ciepła, a także solary i panele słoneczne. Zobacz całą ofertę na wizytówce firmy.

 • Termowizja »

  Jeżeli interesuje Cię szereg usług z obszaru: termowizja, monitoring termowizyjny, pomiary termowizyjne, badania termowizyjne, lokalizacja wycieków, nasza firma to właściwy wybór. Posiadamy należyte upoważnienia i również referencje|Dysponujemy należytymi upełnomocnieniami, zatem wykonujemy również świadectwa energetyczne, które powodują spadek kosztów zużycia energii. Hendson dysponuje referencjami Świadectwa Charakterystyki Energetycznej. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu osobistego.

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architektura

Architektura - nowa strona: