Biznes Podkategoria: Biznes

1 · 2 · następna strona »
 • Usuwanie graffiti, antygraffiti, dezynfekcja »

  Zajmujemy się usuwaniem graffiti z każdego rodzaju powierzchni, zabezpieczeniem obiektów przed graffiti (AGS - Anti-Graffiti System - udzielamy aż 7 lat gwarancji na powłoki ochronne)oraz wysokociśnieniowym gorąco-wodnym myciem kostki brukowej, elewacji, fasad, dachów, pojazdów itd. Dodatkowo świadczymy usługi dezynfekcji i sterylizacji wykorzystując w tym celu generator ozonu o przemysłowej wydajności (ozonowanie pojazdów i pomieszczeń, odgrzybianie klimatyzacji). Oprócz tego zajmujemy się neutralizacją zapachów i usuwaniem wszelkiego rodzaju odorów (dezodoryzacja). W sezonie zimowym wykonujemy odśnieżanie terenu oraz dachów, zbijanie sopli i zwisów. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

 • ISO 14001 - DJB Doradztwo »

  ISO 14001 zawiera wymagania dotyczące Systemu Zarządzania Środowiskowego.
  Z tego powodu ISO 14001 jest ważne zarówno dla niewielkich firm, jak i międzynarodowych korporacji. Adresowane jest także dla firm prowadzących działalność produkcyjną, przetwórczą i usługową, organizacji działających w sektorze publicznym i prywatnym oraz pierwotnych producentów sprzętu i ich dostawców.
  ISO 14001 zostało opracowane na podstawie brytyjskiej normy BS 7750 z 1996. Wdrożenie ISO 14001 przynosi szereg korzyści, m.in.: zgodność firmy z wymogami prawnymi, uzyskanie przewagi nad konkurencją, wzrost pozycji firmy na rynku i poprawę wiarygodności danej organizacji.

 • Przewóz osób Kraków »

  Spokojny i wygodny transport dla firm i osób indywidualnych.
  Głównym terenem działania jest Kraków i małopolska, ale przedsiębiorstwo świadczy również transport w pozostałych punktach Polski. Często wybieraną trasą jest np. linia Kraków-Warszawa. Firmę charakteryzuje dbałość o stosowany tabor samochodów, konsekwentnie dopasowywany do oczekiwań klientów. Dobiera się modele odnowione, które są klimatyzowane a ponadto wyciszone i można do nich domontować przyczepę. Za sprawą swojej różnorodności auta są niezawodne przy transporcie osób i rzeczy. Każdy klient może obejrzeć szczegółowy opis wybranego vana lub samochodu osobowego, zaglądając na portal firmy.

 • Wesela Wroclaw »

  Doskonałym miejscem do aranzacji sesji ślubnej jest Kamienica Pod Błękitnym Słońcem. Najlepsze studia fotograficzne we Wrocławiu. Specjały serwowane przez domy weselne to wykwintne dania jak schab pieczony i wspaniałe wina. Planując wesele należy zadbać o autobus dla gości. Przyjęcie weselne to wspaniałe wydarzenie dla każdej kobiety, więc trzeba zaaranżować je w najwspanialszym miejscu.
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Doskonałym miejscem do aranzacji sesji ślubnej jest Kamienica Pod Błękitnym Słońcem. Najlepsze studia fotograficzne we Wrocławiu. Specjały serwowane przez domy weselne to wykwintne dania jak schab pieczony i wspaniałe wina. Planując wesele należy zadbać o autobus dla gości. Przyjęcie weselne to wspaniałe wydarzenie dla każdej kobiety, więc trzeba zaaranżować je w najwspanialszym miejscu.
  ,

 • Biuro księgowe Rzeszów »

  Account to rzeszowskie biuro rachunkowe istniejące od 2002 roku. Biuro posiada licencję ministra finansów oraz polisę ubezpieczeniową OC co powoduje że kontrahenci mogą być spokojni wiedząc, że oddają swe sprawy w dobre ręce. Jeżeli planujesz stworzenie własnej firmy i nie do końca wiesz jak się za to zabrać lub nie masz czasu na załatwianie wszystkich formalności, teraz możesz zlecić "robotę papierkową" zawodowcom a samemu skupić się na rozwoju przedsiębiorstwa. Specjaliści z biura Account pomogą Ci skompletować niezbędne dokumenty i wypełnić wszystkie potrzebne formularze oraz wybrać optymalną odmianę opodatkowania. W praktyce po sygnowaniu umowy biuro rachunkowe przejmuje większość obowiązków. Klient musi jedynie dostarczyć wszelakie niezbędne dokumenty.

 • Szkolenia Warszawa »

  /Zadbaj już teraz o swój rozwój zawodowy oraz znajdź dobre dla siebie szkolenie. Kursy branżowe nie tylko podnoszą stopień umiejętności zawodowych lecz również są wspaniałą ewentualnością do integracji. W Polsce istnieje dużo imponujących lokalizacji na organizacje kilkudniowego kursu. Skorzystaj z naszej szybkiej w obsłudze wyszukiwarki, która pomoże Ci łatwo wyszukać najdoskonalsze dla Ciebie kursy. Chciałbyć założyć biznes ? Warto doszkolić się w konkretnej dziedzinie. Tu wyszukasz jedynie najnowsze i nowoczesne szkolenia.
  ...................................Zadbaj już teraz o swój rozwój zawodowy oraz znajdź dobre dla siebie szkolenie. Kursy branżowe nie tylko podnoszą stopień umiejętności zawodowych lecz również są wspaniałą ewentualnością do integracji. W Polsce istnieje dużo imponujących lokalizacji na organizacje kilkudniowego kursu. Skorzystaj z naszej szybkiej w obsłudze wyszukiwarki, która pomoże Ci łatwo wyszukać najdoskonalsze dla Ciebie kursy. Chciałbyć założyć biznes ? Warto doszkolić się w konkretnej dziedzinie. Tu wyszukasz jedynie najnowsze i nowoczesne szkolenia.
  ...............

 • Sylwester Warszawa »

  Spora baza lokali organizujących Sylwestra. Dojrzej oferty Sylwestrowe na bieżący rok. Macie ochotę zwiedzić Warszawę w noc karnawałową ? Chcesz spędzić Sylwestra na niezapomnianej dyskotece albo balandze w domu ? Już teraz pomyśl gdzie chcesz zegnać sylwestra.
  Przetestuj ceny za wieczór we dwoje na sylwestrze w Warszawie. Już teraz zastanów się gdzie chcesz spędzić sylwestra. Mam ochotę na bal w sukniach wieczorowych, czy wolisz luźne ubiory. Macie chęć obejrzeć Warszawę w noc karnawałową ? Chcesz spędzić Sylwestra na ekskluzywnej imprezie albo zabawie w domu ? Zobacz propozycyje Sylwestrowe na aktualny rok.
  ...........................................

 • Nieruchomości Szczecin »

  Wchodzimy w dorosłość lub zwiększa się nam rodzina – gdy są małe dzieci rodzi się pragnienie większej przestrzeni do życia. Zapada postanowienie o kupnie mieszkania. Nie powinno się podejmować tego typu decyzji nazbyt emocjonalnie, ale poddać analizie wszystkie aspekty, które wpływają na naszą decyzję. Kto może nam w tym pomóc? Do kogo skierować się po wsparcie? Maklerzy Magnolii Nieruchomości wyśmienicie znają się na własnej robocie. Dysponując obfitą bazą danych bez wątpienia odszukają dla Państwa optymalną propozycję – Państwa dom marzeń. Nasza agencja wspomaga swoich klientów w czasie całego procesu kupna-sprzedaży, by dopełnić prawidłowo wszystkie dokumenty i zawrzeć pomyślną umowę. Długi czas obecności na rynku umożliwił naszej agencji wyrobić tak bardzo pomocne w naszej pracy kontakty: współpracujemy blisko ze znakomitymi doradcami kredytowymi, notariuszami, opiniodawcami majątkowymi. Skontaktować się można z nami telefonicznie, via mail lub też odwiedzając nas osobiście w biurze, które zlokalizowane jest w głównym punkcie Szczecina. Doświadczenie i kompetencje naszych pośredników to gwarancja obsługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do nas!
  Zespół Magnolia Nieruchomości

 • Kredyt konsolidacyjny »

  Jak wygląda nasze nowe życie związane z przeprowadzką? Najczęściej jest to szukanie wyposażenia, które będzie nam się bardzo podobało. Kupujemy różne rzeczy i to bardzo często kupujemy je w systemie ratalnym. I nagle wielu z nas zauważa, że wszystkie raty zaczynają nas przewyższać. Nie jest łatwo, gdyż przecież poza spłata rat pozostaje nam jeszcze normalne życie. I wtedy dobrym rozwiązaniem staje się kredyt konsolidacyjny. Oczywiście praktycznie każdy bank oferuje nam dzisiaj kredyt konsolidacyjny, ale trzeba wiedzieć, że są to z kolei różne warunki. Ale abstrahując już od warunków trzeba dodać, że kredyt konsolidacyjny pozwoli nam spłacić wszystkie nasze zobowiązania jako jedna ratę. I nie ważne. Czy kupiliśmy pralkę, telewizor i do tego okna na raty, kredyt konsolidacyjny wszystkie te elementy uwzględni i pomoże nam za nie zapłacić.

 • Inwestowanie Union Investment »

  Inwestowanie pieniędzy było ciągle i dalej jest znacznym tematem. Zwłaszcza tak jest w okresach nad wyraz nieprzewidywalnych jak obecnie. Dziś także wiele przedsiębiorstw szuka najlepszych możliwości ulokowania posiadanych oszczędności gotówkowych. Dominującym zamiarem jaki nam przyświecał przy konstruowaniu naszego serwisu było publikowanie opcjonalnych form inwestowania. Mimo ciągle utrzymującego się kryzysu można zarabiać pokaźne pieniądze na umiejętnym inwestowaniu. Rzecz jasna jednak każdy musi sam, osobiście podjąć decyzję gdzie ulokować pieniądze.

 • Salekonferencyjne Toruń »

  Toruń praktycznie od każdej strony otoczony jest obszarami leśnymi a najsłynniejszym rezerwatem jest Rezerwat na rzece Drwęcy. Najsłynniejsze obiekty znajdujące się w Toruniu to Muzeum Okręgowe oraz Muzeum Archeologii. Zaaranżuj konferencję którą twoi współpracownicy zapamiętają długo. Jeśli chcesz zorganizować konferencję na wysokim poziomie i zależy ci na pełnej obsłudze niezwłocznie poznaj naszą stronę. Nader dobrze jak w czasie firmowego zebrania mamy okazję na chwilę relaksu w zachwycającym hotelu i taki z pewnością jest toruń.

 • Legalne oprogramowanie w Viasoft.pl »

  Sklep internetowy Viasoft.pl zajmuje się sprzedażą oprogramowania Corel. Oferowane przez nas produkty to m.in. programy Corel Draw, Corel Video Studio X4, Designer Technical, CorelCAD, Painter 12, PaintShop Photo, Corel PDF Fusion i inne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór programów: Symantec Norton, Kaspersky AntiVirus, Avast, oraz oprogramowanie Microsoft i Adobe Zwcad. Produkty z naszego sklepu pochodzą z polskich dystrybucji. Dokonując zakupu w Viasoft klient ma pewność, że produkty są w pełni legalne. Zapraszamy do zakupów

 • Pomysł na biznes »

  Zapraszamy wszystkich do wortalu o szeroko pojętej tematyce około biznesowej. Spisujemy na tym blogu różnego rodzaju sprawdzone pomysły na odpalenie swojego pierwszego interesu w życiu. Piszemy co czynić i jak zrobić aby Twój interes odniósł sukces i przynosił nam zyski. Jeżeli doszedłeś do konkluzji, że pracau kogoś w firmie nie jest fajna dla Ciebie lub po prostu pragniesz mieć osobisty biznes, to zapraszamy na nasz vortal biznesowy. U nas jedynie pewne i sprawdzone pomysły biznesowe. W naszej ofercie także wszelkiego rodzaju wywiady z ludźmi z branży. Przedstawiamy osoby, którym udało się uruchomić i utrzymać własny interes. Kiedyś także ktoś im pomógł w otwarciu swojego biznesu, w tym momencie oni chcą pomóc Tobie. Powiedzą co zrobić, aby interes się powiódł i przynosił zyski, opowiedzą o sprawdzonych technikach biznesowych i kruczkach, przedstawią biznesowe know how. Nasza strona zawiera też poradnik, gdzie opisujemy krok po kroczku w jaki sposób uruchomić swoją działalność gospodarczą, czyli jak założyć swoją firmę od podstaw. Nie trzeba się już męczyć w jaki sposób to zrobić, odpal nasz serwis, otwórz własny interes i zacznij kasować pierwsze pieniądze.

 • Kasy rejestrujące »

  Witamy na stronie wpisu Kotrak - Urządzenia Fiskalne
  Oferujemy usługi w zakresie: kasy fiskalne serwis m.in. urządzenia rejestrujące najlepszych dostawców takie jak: kasa fiskalna sharp czy też drukarki fiskalne.
  Nasz zakład posiada szerokie doświadczenie w zakresie dostawy i obsługi serwisowej kas fiskalnych, drukarek fiskalnych jak również innych urządzeń. Złożoność naszych usług mieści doradztwo w obszarze doboru kas fiskalnych a także innego sprzętu, sprzedaż, szkolenia z obsługi oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 • Rusztowanie »

  Firma Altrad-mostostal zajmuje się między innymi produkcją rusztowań ramowych pozwalających na bezawaryjne i szybkie obudowanie struktur budowlanych tudzież celów o bardziej skomplikowanych konturach (z zastosowaniem słupów i dźwigarów). Rusztowania te nadają się idealnie do malowania, tynkowania i docieplania budynków. Wyroby Altrad-mostostal konstruowane są z rzadką troskliwością o elementy. W spisie produktów firmy znajdziecie Państwo między innymi rusztowania ramowe modułowe i przejezdne, szalunki ścienne i stropowe oraz dodatkowo inne przybory pomocne na budowie.

 • Hotel dla psów Piaseczno »

  Z całą pewnością bardzo wiele osób w wolnym czasie wybiera się gdzieś w dalszą podróż. I to na pewno dobrze, że ci ludzie preferują gdzieś się wyrwać. Jednak ze 100% pewnością bardzo wiele osób ma w domu różnorakie zwierzęta, które przecież nie mogą pozostawać bez opieki przez długi okres czasu. Niemniej jednak i z takiej sytuacji jest wyjście, bowiem zwierzęta można zostawić w takim jak ten hotelu dla zwierząt gdzie będą one mogły spokojnie przeczekać okres naszej nieobecności.

 • Torby reklamowe »

  Przedsiębiorstwo to producent opakowań foliowych, wytwarzający m.in. torby reklamowe, worki foliowe. Opakowania z folii grają bez ustanku zasadniczą rolę na globalnym rynku. Ogromna część nabywanych każdego dnia artykułów jest zabezpieczona z wykorzystaniem opakowań foliowych. Biznesowa witryna www, tu decydujący moduł stanowi ekspozycja bezprecedensowej propozycji wielorakich opakowań z folii. Arsenał towarów przedsiębiorstwa uzupełniają również inne opakowania foliowe, jak na przykład rozmaite torby reklamowe z nadrukiem.

 • Kasy fiskalne Warszawa »

  Serdecznie witamy na stronie internetowej Polskiego Centrum Kas Fiskalnych – firmy prowadzącej sprzedaż takiego sprzętu jak drukarka fiskalna lubkasa fiskalna. Jesteśmy najlepszym współpracownikiem dla wszystkich firm trudniących się sprzedażą lub działalnością na rzecz osób fizycznych – kancelarii prawnych, gabinetów lekarskich, barów, biur tłumaczeń, restauracji, sklepów i innych miejsc w których potrzebna jest drukarka fiskalna lub kasa fiskalna.
  Nie licząc wspomnianych wyżej urządzeń dysponujemy dużą ilością innych sprzętów takich jak: waga elektroniczna, szuflada kasowa, czytnik kodów kreskowych, drukarka etykiet, kolektor danych, drukarka kart plastikowych, terminal komputerowy, ekran dotykowy, weryfikator cen, system sprzedażowy lub oprogramowanie dla przedsiębiorstw.
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zatrudnianym przez nas najlepszym fachowcom w branży możemy zagwarantować naszym klientom pełnię zadowolenia zarówno z zakupionych produktów, jak i sprawach związanych z serwisem sprzętu.
  Posiadamy bardzo duży wybór różnorodnych urządzeń zarówno zagranicznych jak i polskich producentów, który wypełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.
  Polskie Centrum Kas Fiskalnych Sp. z o.o. posiada oddziały na terenie Poznania, Warszawy i łodzi co umożliwia najlepszą obsługę przedsiębiorców znajdujących się w tych miastach oraz okolicznych miejscowościach.
  Zachęcamy do kontaktu e-mailowego (biuro@pckf.pl) lub telefonicznego pod numery telefonów odpowiednie dla naszych oddziałów: Poznań (+48 ), Warszawa (+48 22 550 32 00), Łódź (+48 42 676 02 10).
  Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferowanego sprzętu fiskalnego oraz postarają się pomóc w znalezieniu rozwiązanie dla ewentualnych problemów serwisowych.

  Polskie Centrum Kas Fiskalnych Sp. z o.o.
  ul. Fosa 41, 02-768 Warszawa
  tel.: +48 22 550 32 00
  fax: +48 22 550 32 01

 • Systemy Informatyczne »

  Doświadczenie na rynku oprogramowania komputeroweo zaowocowało stworzeniem przez firmę Rekord Systemy Informatyczne programów dla praktycznie całego rynku. Rekord.ERP to nowoczesna architektura, która przeznaczona jest dla firm usługowych, handlowych, produkcyjnych, logistycznych, itp. Pełen pakiet modułów pozwala na wdrożenie systemu ERP do każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Z kolei system Ratusz to aplikacja przeznaczone dla urzędach miast, gmin oraz jednostek administracyjnych.

 • Garaż »

  Nasza firma specjalizuje się w produkcji garaży blaszanych, których zaletą jest przede wszystkim najwyższa trwałość. Do produkcji naszych produktów używamy najwyższej klasy technologii. Garaże, jakie Państwu proponujemy dopasowywane są do terenów, na których będą montowane. Ponadto produkujemy garaże o wymiarach 3x5x2 m. oraz o wymiarach niestandardowych. Wszystko po to, aby zadowolić naszych Szanownych Klientów. Do wykonanych z blachy ścian oraz drzwi (drzwi zawieszone na wysokiej klasy, mosiężnych zawiasach ) garażu, proponujemy blaszane lub drewniane dachy. Klient może zdecydować jak ma wyglądać jego garaż - może posiadać dach płaski, ale także spadzisty, co znacznie ułatwi odśnieżanie garażu zimą. Nasze produkty są wielofunkcyjne: mogą posłużyć do przetrzymywania w nim samochodu, drewna bądź węgla. Doskonale nadają się również na domek-schowek.

1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona: